رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان با معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد  استانی سمنان، مجوز مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی سمنان با عنوان طراحی اپلیکیشن موبایل توسط دکتر محمد تقی قربانیان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی سمنان که با حضور دکتر حسن رهایی رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان، مهندس علی منصفی راد رئیس مرکز جهاد دانشگاهی سمنان  مهندس فرهاد مکاری نسب کارشناس مسئول امور پژوهشی واحد استان سمنان، طی مراسمی در مورخ  12 مرداد ماه سال جاری در دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی سمنان تقدیم شد.

در ابتدا دکتر قربانیان ضمن تبریک به حضار بیان داشت: امروزه با توجه به نیاز همه آحاد جامعه به دریافت خدمات در بستر الکترونیک و با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت رعایت فاصله­گذاری اجتماعی امروزه اکثر درخواست­ها و فعالیت­ها در بستر ابلیکیشن­ها و سامانه های الکترونیک و توسط موبایل هوشمند صورت می گیرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی سمنان در ادامه افزود: باتوجه به اعطای مجوز مرکز نوآوری به جهاد دانشگاهی سمنان، انتظار می رود که جهاد دانشگاهی با به خدمت گرفتن از اساتید و افراد با تجربه به موفقیت­های چشمگیری دست یابند و تا مرحله تاسیس پارک علم و فناوری در این حوزه خاص پیش روند.

در ادامه حسن رهایی ضمن تشکر از دانشگاه جامع بابت پیگیری­های به عمل آمده در خصوص صدور مجوز مرکز نوآوری بیان داشت : امسال مصادف است با چهلمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی، که با وجود توانایی­ها و قابلیت فراوان این جوانان باعث شده که جهاد دانشگاهی در سطح کشور به جایگاه واقعی خود دست یابد و بتواند امروزه با همکاری با اکثر دستگاه­های اجرایی و دانشگاه­ها با برگزاری دوره­های آموزشی به خصوص در حوزه IT باعث بالارفتن سطح دانش کارکنان و افراد جامعه گردد. همچنین جهاد دانشگاهی استان سمنان توانسته است یک رابطه تنگاتنگ و نزدیکی را درحوزه آموزش، پژوهش و رسانه و … به وجود آورد. همچنین در حوزه فضای مجازی هم با بکارگیری از حوزه فرهنگی توانسته است فرصت اشتغال را در بین جوانان استان فراهم آورد. امیدواریم با همکاری و هم فکری دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در تحقق اهداف و برنامه­های دانشگاه و جهاد دانشگاهی نقش به سزایی داشته باشیم.

در ادامه مهندس منصفی راد ضمن تشکر  ویژه از دکتر قربانیان بابت نگاه ویژه ه ای که به جهاد دانشگاهی دارند افزود : مرکز جهاد دانشگاهی سمنان در بحث راه اندازی مرکز نوآوری دارای طرح های بسیار تخصصی و کاربردی می باشد که امیدواریم بتوانیم با پیگیری­ها و تلاش­های مضاعف و به خصوص با استفاده از راهنمایی­ها و تجربیات دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بتوانیم این مجوز را تبدیل به اولین مجوز دائمی جهاد دانشگاهی نمائیم. در حوزه گردشگری و صنایع دستی نیز جهاد دانشگاهی اقدامات و فعالیت­های بسیار چشمگیری داشته که امید است بتوانیم از این دوحوزه نیر در راه­اندازی مرکز نوآوری استفاده نماییم.

در این جلسه مهندس مکاری نسب در خصوص چگونگی فرایند اعطای این مجوز توضیحاتی ارائه نمود : در حوزه مراکز        فن آوری چند سالی است که فعالیت­ها و اقدامات بسیار خوب و مهمی صورت گرفته است که دانشگاه جامع علمی کاربردی امروزه هراستان را با توجه به پتانسیل و ظرفیت­های موجود ارزیابی و متناسب با توانمندی­ها و ظرفیت­ها به سمت تاسیس مراکز نوآوری متناسب هدایت می­کند. امید است بزودی با همکاری مرکز جهاد دانشگاهی سمنان و جهاد دانشگاهی استان اولین رویداد شتاب در حوزه فناوری اطلاعات را برگزار نماییم.  

در خاتمه مجوز مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی سمنان توسط دکتر قربانیان به رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان تقدیم شد. 

همچنین ببینید

دیدار سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان با مدیریت حوزه علمیه استان سمنان حجت الاسلام والمسلمین رستمیان

دیداری به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور دکتر محمدیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *